Gyártói típuskód KKM1-32-6002
Gyártó GANZ KK
Pólusszám 3
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400 V 11 kW
Nulla állással igen
Kivitel tokozott, be/ki kapcsoló
Előlap 0 - 1
Védettség IP65
Névleges áram Iu 32 A