DSC TE 1230 AK Fém dobozba szerelt segédtáp akkumulátortöltő TE1230AK
- Szabályozható kimeneti feszültség a pontos töltés beállításának érdekében.
- Akkumulátorok töltéséhez megfelelő töltőáramot biztosít.
- Fordított akkumulátor elleni védelem.
- Automata hőmegfutás elleni védelem.
- Automata rövidzár védelem.
- Biztosítékkal védett AUX kimenet.
- Áramszünet esetén automatikus átállás akkumulátoros üzemmódra.
- Teljes fémdoboz földelés.
- Védett kábel átvezetés.
- Furatsablon moduloknak.
- Elegendő hely 1 db 7Ah akkumulátor számára (nem tartalmazza a csomag! ).
- LED-es AC táp kijelzés.
- Szabotázskapcsoló.
- Beépített TAPTE 1230 tápegység.
- Beépített 40VA-es transzformátor.
- Tápfeszültség: 230VAC.
- Kimeneti tápfeszültség: 13, 8VDC.
- Maximális terhelhetőség: 3A.