Leader electronics inc. MH18-V1120-K30S hálózati töltő adapter 230V / 50Hz / 0. 3A 12V / 1. 5A hiányos alkatrésznek javításra 1 FT-RÓL NMÁ!
230V / 50Hz / 0. 3A
12V / 1. 5A