HellermannTyton 111-04400 T30LR-PA66-NA Kábelkötöző 260 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 4 390 Ft
HellermannTyton 111-04400 T30LR-PA66-NA Kábelkötöző 260 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 794802
HellermannTyton Hellermann Tyton T30LR kábelköteg poliamid fehér 100 darab
Natúr
Kábelkötöző hossza 260 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Hellermann Tyton T30LR. Anyag: poliamid, termék színe: fehér, maximális kötési átmérő: 6, 5 cm. Hosszúság: 26 cm, szélesség: 3, 3 mm, vastagság: 1, 2 mm. Mennyiség csomagonként: 100 darab
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 111-04400 ? Kábelkötöző hossz: 260 mm ? Kábelkötöző szélesség: 3. 30 mm ? Köteg ? (max. ): 65 mm ? RoHS konform: Igen ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Termék típus: Kábelkötöző