Panasonic TH-42PX81 106 cm (42") PLASMA TELEVÍZIÓ - Jelenlegi ára: 30 000 Ft
Elasó egy Panasonic TH-42PX81  plazma TV!
Megkimélt, kiváló állapotban.
Eredeti távirányítóval kábelekkel.
Eredeti dobozában elvihető.
TV Képernyő típusa     Plazma
Képátló (cm)                 106 cm (42")
Képarány                       16: 9
HD felbontás                 HD Ready
Felbontás                       1024 x 720 pixel
Dinamikus kontraszt    15000: 1
Színek:                             29, 00 milliárd
Felületkezelések:            Anti-reflexiós
Processzor:                      V-Real 3
 • 24p lejátszás
• 4096 szürke szín
• Natural Vision szűrő
Hangteljesítmény:
• Rendszer: 2. 0
• Összesen: 20 W RMS
• Eloszlás: 2 x 10 Watt RMS
Analóg TV tuner
DVB-T MPEG-4 / földi digitális tuner
Műsorújság Típus: EPG
Teletext:   TOP (FLOF) (2000 oldal)
VIERA Link
Memóriakártya-olvasó
Video bemenetek:
hDMI (x3) • VGA (x1) • Scart (x2) • YUV (x1) • S-Video (x1) • Kompozit (x1)
Verzió: HDMI v. 1. 3
Audio bemenetek:
RCA sztereó (x2)
Audio kimenetek:
Sztereó fejhallgató (x1) • Digitális optikai (x1) • Sztereo RCA (x1)
Integrált kártyaolvasó:
SD (biztonságos digitális) • SDHC (SD nagy kapacitás
Méretek:
727 x 1020 x 327 mm