Enermax MaxPro 400W (EMP400AGT) 80+ tápegység - Jelenlegi ára: 6 400 Ft
                                                      Köszöntelek az aukciómon!!!
Tesztelt, hibátlan állapotban
Model: EMP400AGT
Tápegység típusa: Fix kábelezésű tápegység
Tápegység teljesítménye: 400W
Hatásfok: 80+
PFC: Aktív
Ventilátor mérete: 120 mm
Max. áramfelvétel +3, 3V 16 A
Max. áramfelvétel +5V 16 A
Max. áramfelvétel +12V1 30 A
Max. áramfelvétel -12V 0. 3 A
Tápkapcsoló Van
Csatlakozók:
1x 24 pin ( alaplapi) 50cm
2x 4 pin ( alaplapi ) 60cm
5x sata 45, 45, 60, 60, 76cm
4x molex 45, 60, 75, 90cm
1x floppy 103cm
2x 6+2pin ( VGA) 42, 56cm
Csendes és tartós Twister ventilátor
Stabil és biztonságos működés non-stop, 40° C-on
80PLUS minősítés akár 87% hatékonysággal
80 PLUS 230V EU
Hatékony működés 87% csúcshatékonysággal 230V mellett.
A MaxPro megfelel a 80 PLUS 230V EU nemzetközi energiatakarékossági igazolásnak